Nowe połączenia autobusowe do Góry Kalwarii!

Informujemy, że w dniu 29.07.2024 r.  Związek Powiatowo-Gminny „Otwockie Przewozy Gminno-Powiatowe” reprezentowany przez Wiceprezes Zarządu Związku Panią Karolinę Zowczak i  Prezesa Zarządu Związku Pana Pawła Walo podpisał kolejną umowę z Operatorem publicznego transportu zbiorowego, dotyczącą realizacji nowego połączenia na trasie Góra Kalwaria -Kosumce.

Przedmiotowe połączenie uruchomione zostanie w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego tj. 2.09.2024 r. i będzie stanowiło skorelowane połączenie z już funkcjonująca linią komunikacyjną Kosumce-Otwock.

Decyzja o terminie uruchomienia linii została podjęta w porozumieniu z gminami, które były inicjatorami przedmiotowego połączenia tj. Gminy Góra Kalwaria i Gminy Karczew. Realizacja przedmiotowego połączenia podyktowana była koniecznością zapewnienia transportu dla uczniów, którzy od września rozpoczną naukę w szkołach średnich zlokalizowanych w Powiecie Otwockim.

Rozkład Jazdy

Cennik